Individuoli apsauga

Ši apsauga yra puikus būdas apsaugoti jaunus medelius nuo žvėrių, naminių gyvulių ir kitokios žalos. Tokio tipo apsaugos naudojamos lapuočių medeliams apsaugoti (pvz. liepoms, maumedžiams, ąžuolams ir t.t.).

Medelių apsaugos ne tik apsaugo juos nuo žvėrių daromos žalos, bet ir pagreitina medelio augima 4 kartais,  neleidžia šakoms išsišakoti į šonus, formuoja medelio augimą. Apsauga sudaro šiltnamio efektą.

Šios apsaugos yra pagamintos iš gafroplastiko (330 g/m²), atsparaus UV saulės spinduliams, yra ventiliacinės angos, bei vieta kuoliukui tvirtinti. Po laikotarpio, kai medelis jau nebereikalauja apsaugos,  pradeda savaime susiskaidyti, todėl neteršia gamtos. Apsaugų pagalba medeliai prigyja 98-100 %.

 

Aukštis – 60cm; 80cm; 120cm.

Naudojimas:

Pirmiausia apsauga apgaubiama aplink medelį ir užsegama 4 „auselėmis“. Tada išorėje arba apsaugos viduje įtvirtinamas kuoliukas arba bambuko lazda, kurie įtvirtinami į žemę, tada kuoliukas užsegamas 3 specialiai padarytomis apsaugoje kilpomis arba su 3 vielutėmis, kurios įeina į apsaugos komplektaciją.

 

Norint užsisakyti ar gauti išsamesnę informaciją, skambinti šiais numeriais:

+37067064115

+37065674003

Arba parašyti: info@segris.lt